Zaloguj się
w koszyku: ilość: 0 szt. wartość: 0.00
Producent
Newsletter
Opineo
Bagazniki
strona główna

mapy, przewodniki mapy wybrzeże bałtyku cz. wschodnia - mapa laminowana copernicus

kliknij na zdjęcie by je powiększyć
 
wyprzedaż

Wybrzeże Bałtyku cz. wschodnia - mapa laminowana Copernicus

średnia ocen: 0.0
dodaj komentarz
opis
szczegóły
producent

PROTECTOR to seria map dwustronnie laminowanych, łatwych w składaniu oraz trwałych. Mapy krajoznawczo-samochodowe są przygotowane głównie z myślą o turystach planujących aktywnie wypoczywać w Polsce

W ramach tej serii zostały wyodrębnione dwie grupy: Pomysł na urlop oraz Pomysł na weekend. Wybrzeże Bałtyku, Łeba, Władysławowo, Hel, Krynica Morska w skali 1:200 000 to mapa, która powstała w serii Pomysł na urlop.

Przeznaczona dla osób spędzających czas na wschodnim wybrzeżu naszego kraju. Opracowana w mniejszej skali umożliwia dotarcie w atrakcyjne miejsca kajakiem, rowerem i samochodem.

 Zawiera dużą ilość przydatnych informacji m.in: miejsca godne zwiedzenia, zabytki, trasy wycieczek, baza noclegowa i punkty widokowe. Zaznaczone zostały także szlaki statków wycieczkowych, kajakowe, rowerowe, granice parków narodowych i krajobrazowych, wybrane rezerwaty przyrody, jak również drogi atrakcyjne widokowo.

 Na mapie zawarta została także bogata sieć drogowa, na którą składają się: drogi szybkiego ruchu, główne, drugorzędne oraz lokalne. Zamieszczono informacje przydatne dla kierowców, jak: odległości drogowe w kilometrach, numery dróg krajowych, wojewódzkich i międzynarodowych, morskie przejścia graniczne, promy samochodowe, wiadukty i inne. Na odwrocie znajdziemy 13 planów miejscowości: Elbląg, Frombork, Gdańsk, Gdynia, Hel, Jastarnia, Jastrzębia Góra, Krynica Morska, Łeba, Puck, Rowy, Sopot, Władysławowo.

Dodatkowo opisanych jest 9 tras wycieczkowych wraz ze zdjęciami i zamieszczony został informator krajoznawczy. Legendę napisano w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim.


Niższa cena wysyłki!!!
 
Produkty oznaczone tym symbolem możemy wysłać Listem priorytetowym poleconym! Zobacz regulamin!
Seriamapa samochodowo-krajobrazowa
Autoropracowanie zbiorowe
ISBN978-83-7539-188-6
WydawnictwoCopernicus
Rok wydania2008
Oprawalaminowana
Format12 x 22 cm
Skala1:200 000
Copernicus - mapy, plany, przewodniki atlasy
data aktualizacji: 2012-12-20 11:51
do góry